HARMONOGRAM BIAŁOBŁOCKIEJ LIGI PIŁKI HALOWEJ 2016/2017
Finał 05 marca 2017r.
Czas gry 2 x 15min. przerwa 3 min. Zespół mecz po meczu – przerwa 10m min.
Kartki zaliczane z całej ligi.
FINAŁ 05 marca 2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | : | STARA GWIAZDA | ||
10:45 | KLAN | : | BUSHIDO | ||
11:30 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | : | KLAN | ||
12:15 | STARA GWIAZDA | : | BUSHIDO | ||
13:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | : | BUSHIDO | ||
13:45 | KLAN | : | STARA GWIAZDA | ||
I KOLEJKA 27.11.2016r /NIEDZIELA/ | |||||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | LOS BLANCOS | 1 | : | 22 | STARA GWIAZDA |
11:00 | MARTECH | 3 | : | 4 | AVISEA |
12:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | 8 | : | 4 | UNIVERSAL |
13:00 | BUSHIDO | 7 | : | 3 | KASTA TEAM |
14:00 | KLAN | 7 | : | 5 | SATEL-CAD |
– | THE EXPENDABLES | pauza | |||
II KOLEJKA – 04.12.2016r / NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | THE EXPENDABLES | 5 | : | 10 | AVISEA |
11:00 | LOS BLANCOS | 2 | : | 28 | UNIVERSAL |
12:00 | MARTECH | 4 | : | 8 | KASTA TEAM |
13:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | 9 | : | 8 | SATEL-CAD |
14:00 | BUSHIDO | 4 | : | 10 | KLAN |
15:00 | STARA GWIAZDA | 9 | : | 5 | BIAŁA DAMA |
III KOLEJKA – 11.12.2016r / NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | STARA GWIAZDA | 9 | : | 4 | UNIVERSAL |
11:00 | THE EXPENDABLES | 1 | : | 13 | KASTA TEAM |
12:00 | LOS BLANCOS | : | SATEL-CAD | ||
Mecz przełożony na 28.12.2016 /środa/ | |||||
13:00 | MARTECH | 3 | : | 11 | KLAN |
14:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | 6 | : | 7 | BUSHIDO |
15:00 | AVISEA | 3 | : | 8 | BIAŁA DAMA |
IV KOLEJKA – 18.12.2016r /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | AVISEA | 4 | : | 2 | KASTA TEAM |
11:00 | STARA GWIAZDA | 3 | : | 7 | SATEL-CAD |
12:00 | THE EXPENDABLES | 6 | : | 8 | KLAN |
13:00 | LOS BLANCOS | 3 | : | 14 | BUSHIDO |
14:00 | MARTECH | 1 | : | 4 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA |
15:00 | UNIVERSAL | 6 | : | 7 | BIAŁA DAMA |
Mecze przełożone na 28.12.2016 /środa/ | |||||
18:00 | BIAŁA DAMA | 9 | : | 5 | THE EXPENDABLES |
19:00 | LOS BLANCOS | 3 | : | 15 | SATEL-CAD |
V KOLEJKA – 06.01.2017r /PIĄTEK/ | |||||
10:00 | UNIVERSAL | 2 | : | 5 | SATEL-CAD |
11:00 | AVISEA | 5 | : | 9 | KLAN |
12:00 | STARA GWIAZDA | 9 | : | 4 | BUSHIDO |
13:00 | THE EXPENDABLES | 1 | : | 14 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA |
14:00 | LOS BLANCOS | 8 | : | 15 | MARTECH |
15:00 | KASTA TEAM | 2 | : | 8 | BIAŁA DAMA |
VI KOLEJKA – 08.01.2017r /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | KASTA TEAM | 1 | : | 8 | KLAN |
11:00 | UNIVERSAL | 5 | : | 6 | BUSHIDO |
12:00 | AVISEA | 0 | : | 13 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA |
13:00 | STARA GWIAZDA | 7 | : | 5 | MARTECH |
14:00 | THE EXPENDABLES | 5 | : | 10 | LOS BLANCOS |
15:00 | SATEL-CAD | 8 | : | 8 | BIAŁA DAMA |
VII KOLEJKA – 15.01.2017r /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | SATEL-CAD | 3 | : | 4 | BUSHIDO |
11:00 | KASTA TEAM | 6 | : | 15 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA |
12:00 | UNIVERSAL | 3 | : | 9 | MARTECH |
13:00 | AVISEA | 9 | : | 2 | LOS BLANCOS |
14:00 | STARA GWIAZDA | 15 | : | 5 | THE EXPENDABLES |
15:00 | KLAN | 4 | : | 5 | BIAŁA DAMA |
VIII KOLEJKA – 22.01.2017r /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | KLAN | 5 | : | 6 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA |
11:00 | SATEL-CAD | 8 | : | 4 | MARTECH |
12:00 | KASTA TEAM | 9 | : | 6 | LOS BLANCOS |
13:00 | UNIVERSAL | 13 | : | 6 | THE EXPENDABLES |
14:00 | AVISEA | 6 | : | 8 | STARA GWIAZDA |
15:00 | BUSHIDO | 5 | : | 5 | BIAŁA DAMA |
IX KOLEJKA – 29.01.2017r /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | BUSHIDO | 8 | : | 5 | MARTECH |
11:00 | KLAN | 5 | : | 0 | LOS BLANCOS |
12:00 | SATEL-CAD | 13 | : | 4 | THE EXPENDABLES |
13:00 | KASTA TEAM | 3 | : | 7 | STARA GWIAZDA |
14:00 | UNIVERSAL | 6 | : | 9 | AVISEA |
15:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | : | BIAŁA DAMA | ||
Mecz został przełożony na 12.02.2017 na godz. 17.00 z powodu braku sali | |||||
X KOLEJKA – 05.02.2017R /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | 5 | : | 0 | LOS BLANCOS |
11:00 | BUSHIDO | 11 | : | 6 | THE EXPENDABLES |
12:00 | KLAN | 3 | : | 2 | STARA GWIAZDA |
13:00 | SATEL-CAD | 4 | : | 4 | AVISEA |
14:00 | KASTA TEAM | 14 | : | 4 | UNIVERSAL |
15:00 | MARTECH | 7 | : | 3 | BIAŁA DAMA |
17:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | 4 | : | 4 | BIAŁA DAMA |
XI KOLEJKA – 19.02.2017r /NIEDZIELA/ | |||||
10:00 | MARTECH | 4 | : | 4 | THE EXPENDABLES |
11:00 | INGA BROWAR OSOWA GÓRA | 5 | : | 3 | STARA GWIAZDA |
12:00 | BUSHIDO | 5 | : | 0 | AVISEA |
13:00 | KLAN | 11 | : | 7 | UNIVERSAL |
14:00 | SATEL-CAD | 11 | : | 7 | KASTA TEAM |
15:00 | LOS BLANCOS | 0 | : | 5 | BIAŁA DAMA |