Gminny Klub Sportowy

"SPÓJNIA" Białe Błota

TABELA B-KLASY

TABELA B-KLASY

Seniorzy Spójni z kompletem punktów po rundzie jesiennej!

Młodzi piłkarze Spójni (średnia wieku poniżej 19 lat), którzy w tym roku, po przejściu z rozgrywek młodzieżowych, rozpoczęli swoją przygodę z piłką seniorską zwyciężyli we wszystkich 10 spotkaniach rundy jesiennej i tym samym zgromadzili na swoim koncie komplet 30 punktów. Bilans bramkowy 58:11 daje średni wynik na mecz w przybliżeniu 6:1 dla Spójni.

Komplet zwycięstw jest bardzo dobrym prognostykiem przed wiosennymi rewanżami, choć trzeba podkreślić, że przed piłkarzami Spójni jeszcze wiele ciężkiej pracy do wykonania, by wypracowanej jesienią przewagi na wiosnę nie stracić. Spójnia do tegorocznych rozgrywek przystąpiła praktycznie z marszu, gdyż prawie do samego końca nie było wiadomo, czy część piłkarzy nie wyjedzie na studia do innego miasta. Długa przerwa pomiędzy dwiema rundami rozgrywkowymi jest bardzo dobrym momentem, by nadrobić różnego rodzaju braki i przygotować kilka nowych rozwiązań taktycznych na drugą rundę.

Cieszy nie tylko fantastyczny wynik sportowy, ale również bardzo dobra atmosfera w zespole i relacje pomiędzy wszystkimi zawodnikami.