Gminny Klub Sportowy

"SPÓJNIA" Białe Błota

IV Noworoczny turniej piłki halowej

o „Puchar Wójta Gminy Białe Błota”

IV Noworoczny turniej piłki halowej o „Puchar Wójta Gminy Białe Błota”

Zaproszenie

Klub G.K.S. „Spójnia” Białe Błota ma zaszczyt zaprosić na IV Noworoczny turniej piłki halowej o „Puchar Wójta Gminy Białe Błota”, który odbędzie się w dniach 6.02.2017-12.02.2017, w poszczególnych kategoriach wiekowych:

  • 6.02 (poniedziałek) – rocznik 2010 i młodsi
  • 7.02. (wtorek) – rocznik 2009 i młodsi
  • 8.02 (środa) – rocznik 2008 i młodsi
  • 9.02 (czwartek ) – rocznik 2007 i młodsi
  • 10.02 (piątek) – rocznik 2005 i młodsi
  • 11.02. (Sobota) – rocznik 2004 i młodsi
  • 12.02 (Niedziela) – rocznik 2001 i młodsi

Informacje ogólne oraz warunki uczestnictwa w turnieju.

  1. Turniej rozgrywany będzie na 2 halach sportowych o wymiarach 23 x 52 m oraz 20 x 36 m, czas oraz system gry drużyn ustalony będzie w zależności od ilości zgłoszeń zespołów w poszczególnych kategoriach wiekowych.
  2. Liczba uczestników w turnieju jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
  3. Mecze rozgrywane będą w rocznikach 2007-2010 piłką boiskową lekką nr 4,natomiast rocznik 2001-2005 piłką futsalową .
  4. Rejestracja zespołów w godz. 8.00-8.30
  5. Rozpoczęcie turnieju godz. 8.45
  6. Koszt uczestnictwa w turnieju 20 zł od zawodnika wliczając opiekunów i trenerów.

Nr konta klubowego: 95 8142 1020 0000 3346 2000 0002

  1. Listy zespołów prosimy przesyłać na e-maila klubowego spojnia.bialeblota@wp.pl nie później niż 48h przed turniejem danego rocznika. Prosimy także o podanie nr kontaktowego opiekuna zespołu.

Zgłoszone zespoły w danej kategorii wiekowej będą umieszczone na naszej stronie internetowej www.spojnia.org.pl

  1. Za zaginione rzeczy, sprzęt oraz opiekę nad zawodnikami odpowiadają opiekunowie danej drużyny.
  2. Zawodników obowiązuje posiadanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem .
  3. Organizator zapewnia posiłek, nagrody i opiekę medyczną nad uczestnikami turnieju.
  4. Więcej informacji pod nr tel.

691 176 882 – Mirosław Krumrich

Lista zespołów

Rocznik 2010/2011 – 06.02.2017

  1. Spójna A
  2. Spójnia B
  3. Wisełka Fordon
  4. Juventus Akademia Bydgoszcz I
  5. Juventus Akademia Bydgoszcz II

Rocznik 2009 – 07.02.2017

  1. Spójnia A
  2. Spójnia B
  3. BKS Bydgoszcz
  4. UKS Orlik Fordon
  5. MUKS CWZS Bydgoszcz
  6. MUKS CWZS Bydgoszcz II
  7. KS Łochowo

Rocznik 2008 – 08.02.2017

  1. Spójnia A
  2. Spójnia B
  3. BKS Bydgoszcz
  4. Chemik Bydgoszcz I
  5. Chemik Bydgoszcz II
  6. Mały Piłkarz Inowrocław I
  7. Mały Piłkarz Inowrocław II
  8. Football Academy Szubin
  9. MGLKS GROM Więcbork

Rocznik 2007 – 09.02.2017

  1. Spójnia A
  2. Spójnia B
  3. GLKS Osielsko
  4. LZS Dąb Potulice
  5. SP Zawisza I
  6. SP Zawisza II
  7. KS Unia Solec Kujawski

Rocznik 2005 – 10.02.2017

  1. Spójnia A
  2. Spójnia B
  3. Chemik Bydgoszcz I
  4. Chemik Bydgoszcz II
  5. Chemik Bydgoszcz III
  6. BKS Bydgoszcz I
  7. BKS Bydgoszcz II
  8. Grochowiska Księże I
  9. KS Unia Janikowo
  10. Tornado Gniezno

Rocznik 2004 – 11.02.2017

  1. Spójnia A
  2. Spójnia B
  3. MLKS Tucholanka Tuchola
  4. BKS Bydgoszcz
  5. SP Zawisza Bydgoszcz
  6. Tornado Gniezno
  7. SKRA Paterek

Rocznik 2001 – 12.02.2017

  1. Spójnia A
  2. Spójnia B
  3. UKS Zdziechowa
  4. BKS Bydgoszcz I
  5. BKS Bydgoszcz II
  6. Grochowiska Księże
  7. Tornado Gniezno
  8. Wteleński Klub Sportowy “Olimpia Wtelno”